چرا باید سایت را سئو کنیم؟

5 copy - چرا باید سایت را سئو کنیم؟

چرا باید سایت را سئو کنیم؟

چرا باید سایت را سئو کنیم؟در دنیای بزرگ بازاریابی شاخه ها و ترفند های بیشماری برای بهترین بازاریابی و بیشترین جذب مشتری وجود دارد که هرکدام از روش های بازاریابی مزیت و معایب خاص خود را دارد.در این بین ما باید به دنبال بهترین و سریع ترین روش ها برای به دست آوردن بیشترین بازار ممکن برای خدمات و محصولات خود باشیم. امروزه سئو به عنوان یکی از بهترین روش های بازاریابی اینترنتی شناخته شده است.مقایسه سئو با خیلی از روش های بازاریابی کاملا اشتباه است.زیرا سئو فقط و فقط بازاریابی اینترنتی است و خارج از فضای مجازی کاربردی برای شما ندارد.اما نسبت بازدهی سئو سایت و دیگر روش ها را میتوان بررسی کرد.2 - چرا باید سایت را سئو کنیم؟

بازاریابی و تبلیغات

قطعا در بازاریابی یکی از مهم ترین مواردی که در نظر میگیریم هزینه ی تبلیغات است و اینکه قرار است این هزینه را هر چند وقت یکبار پرداخت کنیم.تقریبا تمامی کاربران اینترنتی برای یافتن موارد مورد نیاز خود از طریق گوگل به دنبال آن میگردند.پس بهترین مکان برای حضور شما و نمایش خدماتتان نتایج گوگل است.اما نتایج گوگل در تمامی صفحات آن بازدهی کافی را ندارد.اکثر کاربران از صفحه اول نتایج گوگل خارج نمیشوند و پاسخ خود را در همان صفحه میگیرند.

رقابت :

پس قرار داشتن سایت شما حتی در صفحه دوم گوگل هم بدون نتیجه برای شماست. برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل باید وارد رقابت با دیگر وب سایت ها شوید.امروزه این رقابت شدت گرفته و کار سختی است که بخواهید بدون داشتن تخصص لازم وب سایتتان را در صفحه اول قرار دهید.در این مرحله است که شما به سئو سایت نیاز پیدا میکنید.سئو به عنوان یکی از ارزان ترین و موثر ترین روش های بازاریابی اینترنتی مورد توجه شرکت ها و ارائه دهندگان خدمات بوده است.

مطب پیشنهادی :
تبادل لینک و تاثیر بر سئو

با سئو کردن سایت در صفحه اول قرار میگیرید و هرچه این رتبه بالاتر باشد برای سایتتان بازدید کننده بیشتری جذب خواهد شد و طبیعتا شما بخش بیشتری از مشتریان را برای خود جذب میکنید. بعد سئو و بهینه سازی وب سایتتان شما میتوانید با کار مداوم بر روی سایتتان در صفحه اول گوگل بمانید و بعد از مدت ها برند خود را برای کاربران فضای مجازی معرفی کنید.در حالی که تمامی این مزایا با هزینه بسیار کم نسبت به سایر روش های بازاریابی انجام میشود.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *