تمرکز روی شبکه های اجتماعی برای سئو

tezonline - تمرکز روی شبکه های اجتماعی برای سئو

مقاله ای در رابطه با تمرکز ویژه روی شبکه های اجتماعی در سئو سایت

 تمرکز روی شبکه های اجتماعی برای سئو _گوگل همواره توجه ویژه ای به شبکه های اجتماعی و فعالیت وب مستر ها در این شبکه ها داشته است.این توجه هر ساله بیشتر شده و در چند سال اخیر تاثیر این موضوع رشد چشم گیری داشته است.پس حتما برای سئو سایت خود روی فعالیت در شبکه های اجتماعی حسابی ویژه باز کنید.

شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارند که میتوان از آن ها استفاده کرد.اما مهم ترین آن ها که گوگل توجه ویژه ای به آن دارد،فیسبوک،توییتر،گوگل پلاس،لینلداین،پینترست و اینستاگرام می باشد.البته فعالیت در دیگر شبکه های اجتماعی بی تاثیر نبوده و میتواند در جهت بهبود وضعیت سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک کند.
تنها ساختن شبکه اجتماعی و قرار دادن لینک آن در سایت اصلا نمیتواند قانع کننده باشد.الگوریتم های گوگل نگاهی ویژه به فعالیت در این شبکه ها دارند و میتوانند تشخیص دهند فعالیت وبمستر به چه صورت است.

برای فعالیت در این شبکه باید چند نکته ی مهم را در نظر بگیرید:

در پروفایل هر کدام از شبکه های اجتماعی لینک وب سایت خود را قرار دهید.همچنین برای هر مطلبی که منتشر میکنید لینک صفحه مربوطه را قرار دهید.لینک های شبکه های اجتماعی nofollow است.اما مسلما تاثیر آن ها از دیگر لینک های nofollow بیشتر بوده و میتواند در بلند مدت تاثیر زیادی روی سایت بگذارد.
تعداد مطالب منتشر شده در شبکه های اجتماعی هرچه بیشتر باشد آن شبکه اجتماعی قوی تر بوده و گوگل توجه بیشتری به آن خواهد کرد.هیچوقت به این صورت کار نکنید که شبکه اجتماعی را ایجاد کنید و چند مطلب در آن قرار دهید و آن را به حال خود رها کنید.حتما مطالب را در بازه های زمانی مختلف منتشر کنید و سعی کنید مطالب بسیار مفید و جذابی را در این شبکه ها قرار دهید تا محبوبیت پیدا کنید.

مطب پیشنهادی :
چگونه سایت رقبا را آنالیز کنیم؟

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *