تاثیر محتوا بر بهینه سازی سایت

7 1 - تاثیر محتوا بر بهینه سازی سایت

تاثیر محتوا بر بهینه سازی سایت

خب کار بهینه سازی سایت علیرغم اینکه احتمالا شما را خسته کرده است تازه شروع شده! اما این بخش کار جذاب تر از قبل است و خسته نخواهید شد.
خودتان را جای مخاطبی که به سایت شما وارد می شود بگذارید. دوست دارید وارد یک صفحه شوید که مثل بیابان بی آب و علف است و مقداری متن داخل آن است یا وب سایتی که پر از عکس های کاربردی و جذاب و حتی ویدئو برای صفحه است. مسلما مورد دوم بهتر است. پس باید دست به کار شوید و صفحات خود را کاربر پسند کنید.

3 300x206 - تاثیر محتوا بر بهینه سازی سایت

نقش طراحی سایت در نمایش محتوای سایت

ابتدا باید بگوییم اگر طراحی سایت شما زیبا نیست، هرکاری کنید آفتابه خرج لحیم است! پس مرحله اول قالب سایت خود را ویرایش کنید و اگر طراحی سایت نمی دانید آن را به دست یک طراح بسپارید. می توانید این مورد را به تیم طراحی  7سئو بسپارید.
طراح سایت باید برای شما جلوه های ویژه ای داشته باشد و خلاصه مطلب اینکه سایت را کاربر پسند تحویلتان دهد.
از بحث طراحی که خارج شویم، می رسیم به محتوای سایت و نقش آن در بهینه سازی و سئو سایت. از اینجا به بعد را سعی می کنیم بسیار خلاصه بگوییم چون توضیحات بدیهی و واضح است و خودتان می توانید درک کنید.

وقتی محتوایی داخل سایت خود قرار می دهید سعی کنید به گونه ای باشد که وقتی کاربر آن را مطالعه نمود، دیگر نیاز نداشته باشد برود و محتوای دیگری را نیز بخواند. اگر نیاز است برای محتوای خود عکس تهیه کنید. لازم به ذکر است بهتر است عکسهایی که از اینترنت دانلود می نمایید کمی تغییر دهید، نام سایت خود را گوشه آن بنویسید و نام عکس را نیز طبق عنوان مطلب خود تغییر دهید.
حتی می توانید در سایت خود ویدئو قرار دهید. اگر ویدئو پیدا نمی کنید خودتان دست به کار شوید و با یک گوشی و یک لباس مناسب تولید ویدئو آموزشی را شروع نمایید.
قدرت یک فیلم و یا ویدئوی خوب به قدری است که بسیاری از ضعف ها را پوشش می دهد. البته به شرطی که آن فیلم نیز جذاب باشد.

مطب پیشنهادی :
بررسی تاثیرات شبکه اجتماعی فیسبوک بر سئو

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *