تاثیر بروز رسانی سایت بر روی جایگاه آن در گوگل

5 copy 1 - تاثیر بروز رسانی سایت بر روی جایگاه آن در گوگل

تاثیر بروز رسانی محتوا بر سئو چیست؟

در این مقاله به بررسی تاثیر بروز رسانی سایت بر روی جایگاه آن در گوگل می پردازیم

اگر بخواهیم بصورت ساده بیان نماییم، از دو نگاه نیاز است شما محتوای سایت خود را بروز نمایید. در ادامه به بیان این دو نگاه و بررسی آنها می پردازیم.

فرض کنید تزآنلاین مقاله ای در رابطه با سئو تضمینی در سال 2017 مطرح می نماید و در سال 2018 کاربری، سئو تضمینی را جستجو و وارد سایت تزآنلاین می شود و شروع به مطالعه محتوا می کند. در ذهن خود چه میگوید؟ اگر این محتوا بروز رسانی نشده باشد نه تنها خاطر مخاطب را در آن لحظه مکدر می نماید بلکه آن مخاطب همیشه با دیدن وب سایتی که اطلاعات قدیمی دارد، بدون اعتنا از کنار آن رد می شود. پس نگاه اول، نگاهی است که کاربر به وب سایت ما دارد و باید نظر مثبت مخاطبین را جلب کرد. این موضوع به قدری در فرآیند سئو سایت مهم است که اگر وب سایتی نتواند مخاطبین را راضی کند، اعتبار خود را از دست خواهد داد.

حال این موضوع را از دید موتور جستجوی گوگل بررسی می کنیم. هر موتور جستجو خود برای اینکه رضایت مخاطبین را جلب نماید، باید آنچه مورد نیاز آنهاست برآورده سازد. پس باید نتایجی را به کاربر نمایش دهد که کاربر آنها را می پسندد. به همین دلیل است که اهمیت بروز رسانی مطالب سایت برای سئو اهمیت دو چندان پیدا میکند.

حال برای بروز رسانی مطالب باید چکار کرد؟

اگر محتوای شما اعتبار خود را از دست نداده است و همچنان مورد پسند کاربران است، نیاز نیست تغییر اساسی در آن ایجاد نمایید و تنها اضافه کردن چند خط اطلاعات جدید و بروز کافیست.  اما در شرایطی که مطالب وب سایت شما اعتبار خود را از دست داده و قدیمی شده است باید آن را بازنویسی کامل نمایید.

مطب پیشنهادی :
تغییر مشخصات سایت در گوگل

بازه زمانی کنترل مطالب نیز بستگی به محتوای سایت شما دارد، مثلا برای یک وب سایت خبری، اخبار باید در مدت کوتاهی بروز شوند اما در یک سایت سئو، چند ماه یک بار و متناسب با تغییر الگوریتم های گوگل کافیست. این خود شما هستید که تشخیص می دهید چند وقت یکبار سایتتان را بروز کنید.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش تولید محتوااموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *