Ad Experience Report چیست و چرا در وبمستر وجود دارد

Ad Experience Report 1 copy - Ad Experience Report  چیست و چرا در وبمستر وجود دارد

Ad Experience Report  چیست و چرا در وبمستر وجود دارد

Ad Experience Report  چیست و چرا در وبمستر وجود دارد ،اگر شما هم جزو وبمسترهایی باشید که وب سایت شما ارائه دهنده مستقیم خدمات در ازای دریافت وجه نباشد، قطعا برای تامین مخارج خود نیاز به درج آگهی های تبلیغاتی در وب سایت خود اقدام کرده اید. کسب درآمد از طریق وب سایت یک اتفاق خوب برای شما خواهد بود و می توانید علاوه بر مخر سایت، درآمد بیشتری نیز داشته باشید. اما ممکن است گوگل در ابزار وبمستر تولز خود و یا نام جدیدتر آن به اسم کنسول سرچ گوگل، به شما در رابطه با Ad Experience Report   هشدار دهد. ما در این مقاله بررسی می کنیم Ad Experience Report   چیست و چرا در وبمستر تولز سایت شما این هشدار وجود دارد. همچنین متوجه خواهید شد چه تاثیری بر سئو سایت شما خواهد داشت

پیش از هر موضوعی باید اشاره کنیم گوگل هر آنچه به شما در رابطه با آن هشدار می دهد، بر اساس تجربیات و تحقیقات بدست آورده است و قطعا به صلاح سایت شماست که تا آنجا که می توانید آنها را عملی کنید.

تبلیغات زیاد حد

یکی از مواردی که ممکن است برای مخاطبین سایت شما آزار دهنده باشد تبلیغات زیاد از حد است. ممکن است شما با تبلیغات خود کاری کنید که مخاطبین برای همیشه وب سایت شما را ترک کنند. این موضوع از لحاظ سئو سایت لطمه زیادی به وب سایت شما خواهد زد.

گوگل نیز بخشی از تحقیقات خود را به این موضوع اختصاص داده است و پس از بررسی سایتهایی که در کنسول سرچ گوگل (وبمستر تولز) ثبت شده اند، اگر طبق استانداردهای از پیش تعریف شده برای تبلیغات عمل نکرده باشید در وبمستر گوگل با گزارش Ad Experience Report   مواجه خواهید شد.

مطب پیشنهادی :
متداول ترین اشتباهات در سئو کدامند

این گزارش را می توانید از این لینک بررسی کنید

https://www.google.com/webmasters/tools/ad-experience-unverified

در این قسمت شما می توانید بر اساس نوع سیستم که موبایل و یا desktop  است، نوع تبلیغاتی که یک کاربر آن را مشاهده خواهد کرد را ببینید.

به گفته گوگل، تبلیغات ها ممکن است مزاحمتی برای افراد نداشته باشند اما افرادی خاصی هستند که این تبلیغات برای آنها آزار دهنده است. گوگل تاکید بر این دارد که تبلیغات شما همگام با موضوع سایت شما باشد تا کاربران را گمراه نکند.

چگونه رفع خطاهای تبلیغات را به گوگل گزارش دهیم

شما می توانید پس از رفع ایرادهای احتمالی و گزارشات گوگل، در وبمستر گوگل درخواست خود را ثبت نمایید تا گوگل مجددا نسبت به بررسی سایت شما اقدام و نتیجه را به شما گزارش دهد.

رفع کردن این خطاها ممکن است برای شما منجر به کاهش درآمد شود، اما با ایجاد رابطه خوب با کاربران، علاوه بر جلب اعتماد مخاطبین بیشتر، به سئو وبسایت خود نیز کمک خواهید نمود.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *