لینک بیلدینگ به چه معنا است

12 copy - لینک بیلدینگ به چه معنا است

لینک بیلدینگ

لینک بیلدینگ به چه معنا است

لینک بیلدینگ _ما در این مقاله سعی نموده ایم آموزش لینک بیلدینگ با بهترین راه ها را برای شما توضیح دهیم. توصیه می کنیم حتما تا انتهای مقاله را مطالعه نمایید.

در ابتدا به تعریف واژه لینک بیلدینگ خواهیم پرداخت. لینک بیلدینگ و یا بصورت صحیح “link bulding”  در لغت به معنای فرایند ساختن لینک است. اما مگر می توان لینک را ساخت؟ بله. می توان با فرایندهای اصولی لینک سازی را که کمک شایانی به سئو سایت می کند انجام داد. در ادامه به توضیح این موضوع خواهیم پرداخت

لینک بیلدینگ چه تاثیری بر سایت دارد

شاید برایتان جای سوال باشد که چرا و چگونه لینک سازی تاثیر بر سایت و در واقع تاثیر بر سئو سایت دارد. ما در مقاله ی آموزش لینک سازی به تشریح نحوه تاثیر گذاشتن لینک بر سئو را توضیح داده ایم و در اینجا بصورت کوتاه به بیان آن می پردازیم. داشتن لینک برای یک وب سایت که با نام بک لینک نیز شناخته می شود، یکی از فاکتورهای اساسی گوگل برای رتبه دادن به وب سایتهای مختلف است. به نحوی که یک سایت علیرغم محتوای مفید و موثر بدون داشتن لینک بیلدینگ، در سئو هیچ چیز بدست نخواهد آورد. البته لینک بیلدینگ اگر اصولی نباشد ممکن است به سئو ضربه بزند و موجب اسپم شدن سایت شما گردد. در ادامه به توضیح این موضوع نیز خواهیم پرداخت.

چگونه لینک بیلدینگ را انجام دهیم

راههای زیادی وجود دارد که شما برای سایت خود لینک تهیه نمایید. البته این به معنای صحیح بودن تمام این راهکارها نخواهد بود و باید نکات ایمنی را برای نتیجه گرفتن در سئو رعایت نمایید.

مطب پیشنهادی :
چگونه مقالاتمان بهتر ایندکس می شوند؟

با استفاده از روشهای زیر می توانید برای سایت خود لینک سازی نمایید:

در شبکه های اجتماعی لینک سازی کنید

شبکه های اجتماعی بخش وسیعی از زندگی ما را در بر گرفته اند. یکی از راههایی که می توان به سئو سایت کمک کرد، ورودی گرفتن از شبکه های اجتماعی با انتشار لینک صفحات است. کافیست در شبکه های اجتماعی محبوب عضو شوید و لینک بیلدینگ را اغاز کنید. شبکه های اجتماعی نظیر گوگل پلاس، توییتر، فیسبوک، لینکداین نمونه های خارجی و فیس نما، هم میهن و کلوب نمونه های داخلی هستند که می توانید مورد استفاده قرار دهید. البته شمار شبکه های اجتماعی بسیار زیاد است ولی ما از نام بردن آنها خودداری می نماییم. شما می توانید از تمامی این شبکه ها استفاده نمایید.

در سرویس های وبلاگ دهی ثبت نام نمایید

همه ما با سرویس های وبلاگدهی آشنایی داریم. وبلاگدهی یکی از راههای لینک بیلدینگ است که بسادگی می توان از آن بهره برد. اگر توانایی تولید محتوا دارید می توانید برای بلاگ خود نیز محتوا تولید کنید و از آن برای لینک سازی استفاده نمایید. استفاده از این روش هم تا حدودی برای سئو مفید است.

در انجمن ها فعال شوید

یکی از راههای دریافت لینک مفید، فعالیت در فروم ها و انجمن ها است. اما چگونه؟ ابتدا باید انجمن های مرتبط با فعالیت خود را پیدا کنید. برای این کار کافیست کمی در گوگل جستجو نمایید. مثلا برای سئو جستجو می کنیم ” انجمن سئو ” و اگر موضوع سایت شما تخصصی است و انجمن ندارد، از انجمن های عمومی بهرمند شوید. وارد این سایت ها که بشوید، بسیاری از کاربران سوالهای بدون جوابی دارند که می توانید با جواب صحیح و در ادامه درج لینک سایت و درخواست از کاربر برای ورود به سایت شما، برای خود لینک بیلدینگ انجام دهید.

مطب پیشنهادی :
آموزش لینک بیلدینگ

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایتاموزش لینک سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *