رپورتاژ آگهی چیست

6 copy - رپورتاژ آگهی چیست

رپورتاژ آگهی چیست و چه کاربردی دارد

رپورتاژ آگهی چیست ؟رپورتاژ آگهی که بعضا به آن ریپورتاژ آگهی نیز می گویند، یکی از شیوه های بازاریابی اینترنتی است. در ادامه به صورت کامل توضیح خواهیم داد رپورتاژ آگهی چیست و از چه لحاظ کارایی دارد.

رپورتاژ آگهی چیست

همانطور که در مقدمه گفتیم، رپورتاژ آگهی نوعی تبلیغات اینترنتی برای بازاریابی و یافتن مشتری است. این نوع تبلیغات به دلیل بازدهی که هم در کسب و کار و هم در سئو دارد، یکی از محبوب ترین روشهای تبلیغاتی شده است.

اگر شما هم جزو کسانی هستید که میخواهید با یک تیر دو نشان بزنید و هم بازاریابی و برند سازی اینترنتی داشته باشید و هم برای سئو سایت خود کاری کرده باشید می توانید از این شیوه تبلیغاتی استفاده نمایید.

روش کار در رپورتاژ آگهی چگونه است

بسیاری از وب سایتهای بزرگ، بصورت روزمره اقدام به تولید محتوای گوناگون می نمایند و در نتیجه مخاطبان زیادی دارند. برای مثال می توان به وب سایتهای خبری اشاره نمود که در صدر محبوب ترین وب سایت ها برای رپورتاژ قرار دارند. این وب سایتها برای کسب درآمد اقدام به انتشار مقالات شما می نمایند و بابت آن از شما هزینه دریافت می کنند.

در واقع شما نویسنده یک مقاله خواهید بود که در وب سایت مورد نظر منتشر می شود. هزینه ای که به مالک وب سایت پرداخت می کنید، بابت ایت موضوع است که شما در واقع حق تبلیغات از برند خاص خود را خواهید داشت.

تاثیر رپورتاژ آگهی بر سئو چیست

رپورتاژ در اصل یک آگهی تبلیغاتی بیشتر نیست اما وب سایت های پر مخاطب برای ترغیب کاربران به درج تعداد آگهی رپورتاژ بیشتر خدماتی از جمله درج چند لینک به وب سایت شما را ارائه می دهند تا از لحاظ سئو شما صاحب یک بک لینک معتبر شوید و این موضوعی است که از دیدگاه سئو بر سایت شما تاثیر مثبت دارد. البته استفاده از رپورتاژ برای سئو سایت علیرغم نتایج مثبتی که دارد، در صورت رعایت نکردن نکات زیر دارای اثرات مخرب بر سایت شما خواهد بود.

مطب پیشنهادی :
خرید بک لینک و نکات حیاتی درباره آن

اثرات منفی رپورتاژ بر سئو

در بالا اشاره کردیم که رپورتاژ بصورت مستقیم برای سئو سایت مفید است اما به شرط اینکه این کار کاملا اصولی انجام شود. اگر در سئو و بهینه سازی سایت تخصص ندارید، بهتر است با یک متخصص سئو مشورت کنید. چرا که اشتباه در این موضوع علیرغم اینکه هزینه سئو سایت شما را افزایش می دهد، ممکن است تاثیر منفی نیز داشته باشد. در حالت کلی رعایت کردن نکات زیر برای جلوگیری از اسپم شدن توسط گوگل ضروری است:

  • حدالامکان از وب سایت های متفرقه و بی ربط به موضوع کاریتان رپورتاژ نگیرید! سعی کنید موضوع سایت هدف شباهتی به سایت شما داشته باشد. همچنین در صورتی که چنین سایتی پیدا نکردید می توانید از وب سایتهای خبری بهرمند شوید.
  • بیش از حد اقدام به خرید رپورتاژ نکنید. اگرچه ممکن است از لحاظ مالی امکان تهیه رپورتاژ از وب سایتهای متعدد داشته باشید اما باید بدانید این کار تقریبا سئو سایت شما را نابود می کند!
  • در رپورتاژ خود بیش از حد لینک نگیرید. برخی وب سایتها تعداد لینکها را محدود کرده اند اما از وب سایتهایی که محدودیت لینک ندارند نیز زیاد لینک به وب سایت خودتان ندهید.
  • سعی کنید تنها از طریق رپورتاژ لینک کسب نکنید و از روشهای دیگر نیز بهرمند شوید. در این امر می توانید از یک سئوکار متخصص پرسش نمایید.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش افزایش رتبه سایتاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *