حذف بک لینک پولی بدون پنالتی شدن سایت

حذف بک لینک پولی copy - حذف بک لینک پولی بدون پنالتی شدن سایت

حذف بک لینک پولی بدون پنالتی شدن سایت

حذف بک لینک پولی بدون پنالتی شدن سایت _یکی از مواردی که گوگل برای رتبه بندی سایتها در نتایج جستجوی خود در نظر دارد، داشتن لینک از وب سایتهای دیگر است که با عبارت بک لینک شناخته می شود و در سئو اهمیت خاصی دارد اما گاها ممکن است نیاز داشته باشید اقدام به حذف بک لینک پولی بدون پنالتی شدن سایت نمایید. در ادامه توضیحات کاملی نسبت به این موضوع خواهیم داد.

برخی افراد برای اینکه زودتر در گوگل رتبه بگیرند، اقدام به خرید لینک از وب سایتهایی که به مراتب جایگاه بهتری در گوگل دارند می کنند. این موضوع  به حدی گسترده شد که گوگل را به واکنش واداشت و رفته رفته الگوریتم های گوگل به نحوی تغییر کرد که تا حد زیادی خرید لینک را تشخیص داده و وب سایتهایی که لینک خریداری کرده اند را اسپم و پنالتی می کند. حذف کردن لینک به یکباره نیز موجب اسپم شدن سایت می شود. چرا که گوگل تشخیص می دهد لینک شما ناپدید شده و احتمال می دهد که آن را خریداری کرده اید. لذا در مبحث سئو حذف لینک بدون تاثیر در سئو اهمیت زیادی دارد.

برای حذف بک لینک سایت چکار کنیم؟

همانطور که در بالا اشاره نمودیم، حذف لینک بصورت یکباره و سریع موجب افت شدید سئو سایت شما و از بین رفتن نتیجه در گوگل خواهد شد. لذا توضیه می کنیم طبق مراحل زیر عمل کنید تا کمترین ضربه به سایت شما وارد شود

مرحله اول – به گوگل بگویید لینک های آن سایت را نخواند

شما می توانید با ابزار google disavow  به گوگل درخواست دهید که لینک هایی که به سایت شما وارد می شود را در نظر نگیرد. برای اینکار کافی است یک فایل txt  با نام دلخواه ایجاد کنید و در هر سطر آن نام هر دامنه ای که میخواهید گوگل آن را در نظر نگیرد مانند متن زیر تایپ کنید

مطب پیشنهادی :
آموزش طراحی وب سایت

Domain:spamdomain.com

توجه نمایید می توانید هر تعداد دامنه خواستید اضافه و به گوگل درخواست دهید اما اگر تعداد بک لینک هایی که خریداری کرده اید زیاد است، بهتر است به مرور زمان این لیست را آپدیت نمایید.

حالا کافیست این فایل را از طریق google disavow برای وب سایت خود که قبلا در وبمستر آن را ثبت کرده اید، بارگذاری نمایید.

کار در این مرحله تمام است و باید صبر کنید تا گوگل لینک های این سایت را به مرور حذف کند.

مرحله دوم – کم کم لینک های خریداری شده را حذف کنید

حدود 2 هفته الی 1 ماه پس از این کار شما می توانید لینکی که خریداری کرده اید را حذف کنید.

در نظر داشته باشید که اگر سایت شما هم اکنون در جایگاه بالایی در گوگل قرار دارد باید این کاهش لینک را جبران نمایید تا دچار افت جایگاه نشوید. گروه متخصص 7سئو می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

کار تمام است و به مرور زمان وب سایتهایی که از آنها لینک خریداری کرده اید از وبمستر سایت شما پاک خواهند شد.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش سئو سایتاموزش لینک سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *