تغییر مشخصات سایت در گوگل

1 copy - تغییر مشخصات سایت در گوگل

تغییر مشخصات سایت در گوگل

تغییر مشخصات سایت در گوگل _در این مقاله به بررسی تغییرات مشخصات و اطلاعات سایت در گوگل خواهیم پرداخت. در بسیاری از موارد، نیاز به تغییراتی در سایت هستیم و ممکن است برای این تغییرات عجله داشته باشیم. برای مثال ممکن است نیاز باشد عنوان سایت را تغییر دهید و یا اینکه توضیحات سایت دچار نقص بوده و نیاز به تغییر داشته باشد.اما با تغییر دادن عنوان و توضیحات سایت، تغییرات آن در موتورهای جستجو و بویژه موتور جستجوی گوگل، ممکن است از چند روز تا چند هفته زمان ببرد. ما در ادامه توضیح می دهیم که چگونه ینکار را انجام دهید تا کمترین زمان را از شما بگیرد

تغییر سریع عنوان سایت در گوگل

تغییرات در عنوان سایت یکی از رایج ترین مواردی است که در سایتها ممکن است بوجود آید. چرا که ابتدایی ترین بخش که در هر سایت رویت می شود، همین عنوان و یا تایتل است. اگرچه اگر از دیدگاه سئو سایت بخواهیم موضوع را بررسی نماییم، تغییرات در عنوان سایت جز در موارد ضروری پیشنهاد نمی گردد. البته در پاره ای از موارد نیز به دلیل تغییرات در سئو ممکن است تغییرات برای سئو کردن سایت نیاز باشد.

اگر به هر دلیلی عنوان خود را تغییر دادید، از دید موتور جستجو چند اتفاق ممکن است بیافتد که در زیر آنها را بررسی می کنیم

حالت اول – موتور جستجو در کمتر از 24 ساعت عنوان سایت شما را تغییر می دهد

اگر از دسته وب سایتهایی باشید که بصورت روزانه فعالیت دارند و محتوای جدید اضافه می کنند، گوگل خیلی سریع تغییرات در وب سایت شما را، در نتایج جستجو تغییر خواهد داد. این تغییرات ممکن است نهایتا 48 ساعت بطول بیانجامد.

مطب پیشنهادی :
پنج نکته حیاتی سئو در سال 2019

حالت دوم – پس از گذشت 48 ساعت تغییری صورت نگیرد

در این حالت اگر برای تغییرات در عنوان سایت عجله داشته باشید، نیاز است که یکبار از سرویس fetch  در وبمستر سایت خود استفاده نموده و صفحه اصلی را fetch  نمایید تا در کمتر از 24 ساعت تغییرات اعمال گردد

حالت سوم – علیرغم fetch  کردن سایت، عنوان تغییری پیدا نکرد

در پاره ای از موارد ، گوگل بصورت اتوماتیک عنوان صفحات وب سایتهای گوناگون را تشخیص داده و همین عنوان را استفاده می کند. این مورد بیشتر در مواردی پیش می آید که وب سایتها حالت راکد به خود میگیرند و بروزرسانی ندارند. در صورت بروز چنین مشکلی باید از کارشناس سئو و بهینه ساری سایت راهنمایی بگیرید و سپس برای رفع مشکل اقدام کنید.کارشناسان سئو سایت 7سئو با هدف ارائه خدمات سئو سایت حرفه ای، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان خواهند بود.

تغییر سریع توضیحات سایت در گوگل

توضیحات سایت بخش دیگری است که در نتایج گوگل و سایر موتورهای جستجو به چشم کاربران می آید. تغییرات در توضیحات سایت نیز نه به اندازه تغییرات عنوان ، اما گاهی ضروری خواهد بود. توجه نمایید در صورتی که وب سایت شما از لحاظ سئو دارای جایگاه مناسبی است، تغییر در عنوان و توضیحات برای سایت شما ممکن است خطرناک باشد.

برای اینکه توضیحات سایت نیز سریعتر تغییر کند، می توانید همانند مواردی که برای تغییرات عنوان بیان کردیم، استفاده کنید. این دو تفاوت خاصی با یکدیگر ندارند. در صورتی که به مشکلی برخوردید، می توانید از کارشناسان سئو 7سئو راهنمایی بگیرید.

مطب پیشنهادی :
تغییر دامنه بدون افت جایگاه در گوگل

نکته: توجه نمایید که تغییر در عنوان سایت نباید بیش از حد انجام شود . اگر عنوان سایت شما در گوگل عوض شد و باز هم نیاز به تغییر داشتید، برای تغییر در عنوان سایت حداقل 1 هفته بین دو تغییر فاصله گذاری کنید در غیر اینصورت سایت شما به مشکل بر خواهد خورد و علاوه بر از دست دادن اعتبار قبل نزد گوگل، تغییرات سریع مشخصات سایت اتفاق نخواهد افتاد.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *