تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت

14 copy - تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت

تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت

تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت _همه ما بخوبی میدانیم که قوی ترین ابزار بازاریابی اینترنتی سئو است. چرا که شما دقیقا مخاطبینی دارید که نیاز یه خدمات شما دارند. اما در کنار سئو، ابزارهایی وجود دارند که نه تنها شما را در امر بازاریابی کمک می کنند، بلکه به سئو سایت شما نیز کمک می کنند. یکی از این موارد، کار در شبکه های اجتماعی است. در رابطه با شبکه های اجتماعی و تاثیر آنها بر سئو و بهینه سازی سایت، پیشتر مطالبی بیان نموده ایم. در این مقاله میخواهیم تاثیر اینستاگرام بر سئو سایت را بررسی نماییم.

بازاریابی در اینستاگرام

اینستاگرام که به یکی از 10 وب سایت پربازدید دنیا تبدیل شده است به یکی از قطب های تجارت الکترونیک تبدیل شده است. این شبکه اجتماعی بیش از 500 میلیون کاربر فعال در سراسر دنیا دارد که باعث شده محبوبیت دوچندانی در امر بازاریابی پیدا کند.

در اینستاگرام می توانید به چند طریق به فعالیت بپردازید. ما در زیر چند نمونه از این موارد را ذکر می کنیم:

  • نخستین کار این است که پیج خودتان را راه اندازی کنید. کافیست وارد قسمت ثبت نام اینستاگرام شوید و مراحل کوتاه آن را سپری کنید. البته فراموش نکنید که اطلاعات پروفایل اینستاگرام خود را بصورت دقیق کامل کنید. لینک وب سایت خود را نیز فراموش نکنید. گام بعدی نیز تبدیل اکانت از حالت معمولی به حالت تجاری یا بیزنس است که باید آن را انجام دهید.
  • می توانید در صفحات دیگر در ازای مبالغی تبلیغات انجام دهید. برای ینکار کافیست صفحات بزرگ را پیدا کنید و از آنها برای تبلیغات درخواست نمایید. این شیوه تبلیغات برای هر کسب و کاری مناسب نیست و باید خودتان بسنجید که آیا کسی از این شیوه استقبال می کند و یا خیر. همچنین در صورتی که توانایی تشخیص این موضوع را ندارید، می توانید با یک تبلیغ که هزینه کمی دارد، از تاثیر آن آگاه شوید.
  • از ربات های آگاه کننده و جذب کننده فالور استفاده نمایید. این ربات ها می توانند روزانه صفحه شما را در معرض دید هزاران نفر قرار دهند.
  • نکته: 7سئو مجری تبلیغات اینستاگرامی به هر دو نحو فوق می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این موضوع می توانید با گروه سون سئو تماس بگیرید.
  • خودتان دست به کار شوید و صفحه خود را به مشتریان سابق معرفی کنید.برای این کار نیاز به هزینه ندارید اما این روش بسیار کند و کم تاثیر است!
مطب پیشنهادی :
آموزش افزایش رتبه الکسا

اینستاگرام چگونه بر سئو تاثیر می گذارد؟

داشتن یه صفحه اینستاگرامی که مخاطب زیادی دارد از سه جنبه می تواند به سایت شما کمک کند:

مورد اول – گوگل از اطلاعات صفحه اینستاگرام شما، این برداشت را خواهد کرد که شما نه تنها در اینستاگرام بلکه در گوگل نیز شایسته قرار گرفتن در بین بهترین ها هستید

مورد دوم – کسانی هستند که مستقیما از صفحه اینستاگرام شما، راهی وب سایت شما می شوند و این مزیتی بزرگ برای سایت شما محسوب می شود.

مورد سوم – کسانی نیز هستند که از همان صفحه اینستاگرام مشتری شما خواهند شد. این افراد از طریق اطلاعات تماس شما با شما در ارتباط خواهند بود.

طراحی سایت اراک

تهران - خ دادمان - خ درختی - طراحی سایت اراک
اراک - خیابان جهرم - طراحی سایت اراک,
تهران, ایران 09353132500
تلفن: 09353132500
تلفن دوم: 09199631325
رایانشانی: m.ali.kianpoor@gmail.com
URL: https://webdesignarak.ir
تز انلاین

اموزشاموزش بهینه سازی سایتاموزش سئو سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *